AA Muhabiri sorduğu soruyla bakanları şoke etti: Çocuğumun yüzüne bakamıyorum, sizin çocuğunuz yok mu?

743 izlenme 21 Mayıs 2021
Reklamlar

Anadolu Ajansı muhabirlerinden Musab Turan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'yi şaşkına çevirecek sorular sordu.

Turan, Varank ve Pakdemirli’ye, ‘’Son günlerde gündemi meşgul eden konular var. Narkobürokrasi ile ilgili iddialar ülkemizi uluslararası arenada zora soktu mu?

Hükümetin buna ilişkin bir planı var mı? Ve de 19 yıllık bir toplum hareketi olarak başlayan AK Parti ismi şaibelerle anılan Süleyman Soylu’dan daha mı küçük?" sorularını yöneltti.

Sözlerini sürdüren Turan; "Çarşıda pazarda herkes bunu konuşuyor. Ancak hiçbir bakan buna ilişkin tek kelime etmiyor. Sayın Soylu kabine toplantısında buna ilişkin bir savunma yaptı mı?

Sayın bakanım, 3,5 yaşında bir oğlumun yüzüne bakarken bu maskeli balodan dolayı utanıyorum. Sizlerin çocukları yok mu?‘’ sorularını yöneltti.

Bakan Varank da, ‘’Sen şov yapmak istemişsin ben sana cevabını vereyim’’ dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan kararını verdi… 2023’te aday olacak mı Motorine yine zam geliyor: Tüm zamanların rekoru kırılacak BioNTech aşısının 3. dozunun yapılacağı tarih açıklandı: Bu işin şakası yok! Pes! Kapatırız Demişti Oysa Yenileniyor...