Ana Sayfa
21 Ocak 2020 ( 3007 izlenme )
Reklamlar

AKP'den Saray ittifakını karıştıracak hamle!

AKP'de yeniden görevlendirmelerin yapıldığı illerde yönetim kurulu krizi yaşandığı öğrenildi. Birçok ilde yönetim kurulunun oluşturulamadığı ve Saray İttifakı'nın ortağı MHP'den bazı isimlere teklif götürüldüğü kaydedildi. 

AKP'de görevden almaların yaşandığı il ve ilçelerde kriz yaşandığı ortaya çıktı.

Yeniçağ'dan Fatih Ergin'in haberine göre; yeniden görevlendirmelerin yapıldığı il ve ilçelerin bir çoğunda yönetime girmeleri için teklif götürülen AKP'lilerden ret cevabı alındığı ve bu sebeple de yeni yönetimlerin oluşturulamadığı öğrenildi.

Yönetimin oluşturulamadığı illerde AKP Genel Merkezi'nin devreye girdiği ve yönetime girmeyi kabul etmeyen isimlerle görüşmeler yaptığı ifade edilirken, Saray İttifakı'nın ortağı MHP'den de bazı isimlerin yönetime alınarak krizin çözülebileceği düşüncesinin de ortaya çıktığı kaydedildi. 

Yeni yönetimin bir aydır oluşturulamadığı illerden olan Çanakkale'de, MHP'li bazı isimlere AKP yönetimine girmeleri yönünde götürdüğü teklifin kabul edildiği öğrenildi.

AKP Genel Merkezi'nin diğer yönetimlerin oluşturulamadığı diğer yerlerde de MHP üzerinden sorunu aşmayı hedeflediği belirtildi. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rasim Öztekin’den kavuğu devralacak olan Şevket Çoruh’tan ilk açıklama OZAN ARİF DİYANET BAŞKANINA ÖYLE BİR VURDU Kİ SARAY BİLE SALLANDI… 'AKP'nin Bekçi Ordusu Kimi Kimden Koruyacak?' Yeni genelge 48 saat içinde gelecek, berberlerden turizme kadar birçok alanda kararlar alınacak