Ana Sayfa
13 Şubat 2020 ( 5969 izlenme )
Reklamlar

'Çoluk Çocuğum Aç' Diyen Vatandaşa Bakın N'aptılar?

Ayşenur Arslan, Erdoğan konuşurken 'Beni işimden ettiler, benim çocuğum aç' diyen vatandaşın gözaltına alındığını açıkladı.
Halk TV'de Medya Mahallesi programında Ayşenur Arslan, AKP Grup Toplantısında Erdoğan konuşurken "Beni işimden ettiler, benim çocuğum aç" diyen vatandaşın gözaltına alındığını açıkladı. 

Arslan gazeteci Fatih Ertürk'ün kendisine bu bilgiyi verdiğini de duyurdu.  AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün partisinin grup toplantısında İdlib'de yaşanan gelişmelere ilişkin açıklamalarda bulunurken, bir yurttaş 'Sayın Cumhurbaşkanım… 15 Temmuz’a katıldım diye beni işimden gücümden ettiler.

 Çoluğum çocuğum aç. Bana yardım edin. Mahkeme kararını tanıyın' demişti. Öte yandan TBMM Çankaya Kapısı girişinde bir kişi üzerine benzin dökerek 'Açım, çocuklarım aç' diyerek intihar girişiminde bulundu. TBMM Çankaya kapsına yakın bölümünde bu sabah saatlerinde bir yurttaş üzerine benzin dökerek intihar girişiminde bulundu.

 CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır,  “Açlık intiharları Meclis’in kapısına dayandı” derken, olaya ilişkin şu bilgileri paylaştı: Bugün saat 09:15 civarı TBMM Çankaya Kapısı girişinde 35 yaşlarında bir vatandaş üzerine benzin dökerek “açım, çocuklarım aç!” diyerek intihar girişiminde bulundu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yılmaz Özdil, AKP’nin ‘düşman listesi’nin geçmişini yazdı! Yılmaz Özdil: Gene ahlaksızca bir yazı oldu maalesef Mucize Doktor ile gündem olan hastalık: Savant Sendromu nedir? Kemal Kılıçdaroğlu ilk mitinginde cami yaptırma sözü verdi