Ekrem İmamoğlu'nu CİMER'e kimin şikayet ettiği ortaya çıktı!

3656 izlenme 06 Mayıs 2021
Reklamlar

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ellerini arkadan bağladığı için CİMER'e şikayet eden kişi olduğunu iddia eden bir kişi ortaya çıktı. Şikayet üzerine İmamoğlu hakkında ellerini arkadan bağladığı gerekçesiyle soruşturma açılmıştı. 

Olayın geçen yıl Fatih Sultan Mehmet anması sonrası türbenin avlusunda gerçekleştiği ve fotoğrafın Gülbahar Hatun’un türbesinin önünde çekildiği ortaya çıkmıştı. 

"ŞİKAYET EDEN BENİM"

OdaTV'de yer alan habere göre; Tokatspor Başkanı Ufuk Akçekaya şikayeti kendisinin yaptığını öne sürdü. 37 dakikalık videosunda dosya numaraları veren Akçekaya'nın Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan ve AKP'li siyasetçilerle fotoğrafları dikkat çekti.

Videoda Erdoğan'a sevgisini de ifade eden Akçekaya'nın AKP'den İstanbul milletvekili aday adayı olması da dikkat çekti.

ADI NEREDE DUYULDU

Akçekaya'nın ismi son yıllarda kapanan özel okulları, ödemediği maaşlar ve velilerden toplayıp da eğitim vermeden kapattığı okullar ile gündeme gelmişti 

Sol org'da  yer alan habere göre Fen Bilimleri Özel Eğitim kursu öğretmenleri, yüzlerce veli ve öğrenci mağdur olmuştu. 

Çok sayıda okulu ve şubesi bulunan Akçekaya mağdurları zararları için savcılığa şikayette bulunmuşlardı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ferhan Şensoy'un cenazesine damga vuran sözler T*lib*n'dan kadınlarla röportaj yapan Habertürk'e müdahale 'Geçinebiliyor musunuz?' sorusuna şoke eden cevap AKP'yi zora sokacak reklam filmi!