Erdoğan'dan tehlikeli sözler!

2275 izlenme 04 Eylül 2021
Reklamlar

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize'de yaptığı konuşmada İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef aldı.

Yaptığı konuşmada, Akşener ve Kılıçdaroğlu için ''Bunlara da gereken dersi verdinizi vereceksiniz biliyorum'' ifadelerini kullandı. 

Erdoğan şöyle konuştu:

''Biliyorsunuz bunlar hep medeni oluşumuzun alametidir. Yol medeniyettir, bu da bize aittir. Bu tünelleri, bu yolları bu kadro gerçekleştirdi. Bu kadroda emeği olanlar, Binali kardeşim olsun, Adil kardeşim olsun hepsi çok büyük emekler verdiler. Daha iyi olacak. Bunlar Bay Kemal'i, Meral'i, bunların bu derdi yok. Bunlar gelip yol kesmeye çalışıyor. Bunlara da gereken dersi verdinizi vereceksiniz biliyorum.''

NE OLMUŞTU?

Erdoğan, Rize'de Meral Akşener'e yönelik saldırı girişimi için de ''Gelin hanıma gayet güzel ders veriliyor'' ifadelerini kullanmıştı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cüneyt Özdemir: Binali Bey'in yanıtını AKP'liler doğrulamıyor Elmalı davası için skandal sözler AKP'de Süleyman Soylu kavgası büyüyor İmamoğlu'ndan, Nagehan Alçı'ya ters köşe