Ana Sayfa
07 Ocak 2019 ( 5118 izlenme )
Reklamlar

İdris Naim Şahin CHP'den aday olacak: Parti kurdu olmadı

Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlere 84 gün kala CHP’den çok konuşulacak bir açıklama geldi.Yerel seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Ordu Belediye Başkan adaylarını önümüzdeki günlerde açıklayacaklarını ifade etti.Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’in Ordu’dan aday gösterileceği iddiaları üzerine açıklamalarda bulundu. Torun, Şahin’in Ordu siyasetine damga vurduğunu, birçok konuda değerli hizmetlerinin olduğunu, gerek bakanlığı esnasında gerekse sonrasında hiçbir zaman halktan kopmadığını, bu anlamda da Ordu'ya birçok konuda hizmet verdiğini ve değerli bir siyaset adamı olduğunu kaydetti. 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun, “Tabii ki bu süreçte o da değerlendiriliyor. Bu süreç içerisinde birçok aday adayı gibi onunla ilgili de bir talep var” dedi.Bilindiği üzere Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Ak Parti’den istifa ederek MİLAD Partisi’ni kurmuştu. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mansur Yavaş İŞKUR önünde ağlayan babanın göz yaşı kurumadan yardım elini uzattı! Yeni Askerlik Yasası 'SEVR Projesi' Çıktı! İşte Almanya’da vatandaşlığı düşen Türklerle ilgili gerçekler Ekrem İmamoğlu seçim öncesi verdiği sözü tuttu