Reklamlar

İşte AKP'nin Gizlediği O Belge!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile girdikleri polemikle gündemde olan İyi Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, AKP'nin gizlediğini söylediği bir belgeyi paylaşarak, " Gizlemelerinin sebebi Türkler tepki göstermesin diye" dedi.


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, halkı Suriyelilere karşı kışkırtmakla suçladığı İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ hoca, “Kendine güveniyorsan gel Suriyeli sığınmacıları konuşalım” diye yanıt vermişti. 
Özdağ hocanın AKP cenahında tepki görmesinin bir başka nedeni ise geçtiğimiz hafta Türkiye'de hayvancılığın ne hale getirildiğinin en somut göstergesi haline gelen Afganistan'dan çoban ithaline yönelik girişimleri duyurmasıydı. Özdağ bu kez de sosyal medya hesabından AKP'nin 'halktan gizliyorlar' dediği 2018-2023 yıllarını kapsayan Uyum Strateji Belgesi ve Ulusal Eylem Planı'nı paylaştı. Özdağ, " AKP'nin gizlediği belge Suriyeli sığınmacılara GÖÇMEN diyor.

Belge çalışmaları hedefinin göçmenlere yönelik kabul düzeyinin güçlendirilmesi ve toplumsal kabulü artırmak için tedbir almak. Türkçesi Suriyelilere vatandaşlık vereceğiz, Türkler tepki göstermesin" dedi.
Reklamlar
07 Kasım 2019
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
YSK'nın seçimi iptal etmesi Abdullah Gül'ü tedirgin etti