Ana Sayfa
19 Mart 2019 ( 6817 izlenme )
Reklamlar

"Kılıçdaroğlu idam edilsin" diyen yandaşa çok sert yanıt

Müzeye dönüştürülen Ulucanlar Cezaevi’nden yayın yapan Akit TV, cezaevindeki darağacını gösterip, toplumun CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun idamını istediğini öne sürdü.


 
Kamuoyunun Abdullah Öcalan ve Fethullah Gülen’in idamını beklediğini belirten Özmen, sözlerine şöyle devam etti:

​”Türk kamuoyu, PKK terör örgütüne, FETÖ terör örgütüne de yandaşlık yapan, kol kanat geren, bağrında besleyen örneğin Kemal Kılıçdaroğlu gibi bazı isimlerin de işte bu darağacında asılmasını, idam edilmesini bekliyor diye düşünüyorum. Bu bizim fikrimiz tabii ki, taktir yine kamuoyunun. Sonuçta PKK törer örgütüne, Fethullahçı terör örgütüne kol kanat geren, bu topraklara ihanet eden her bir vatandaşın işte bu darağacında idam edilmesi gereken isimler bugün bile. Ama maalesef 2004 tarihinde idam Türkiye’de kaldırıldı.”

CHP’DEN TEPKİ GELDİ

Akit TV muhabirine CHP’den çok sert tepki geldi. Akit TV muhabirinin açıklamalarını kişisel Twitter hesabından alıntılayan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, “Alçak! Bunun hesabını yargı önünde vereceksin. Ahlaksız.” ifadelerini kullandı.Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eski danışman gemileri yaktı, Erdoğan'ı hedef aldı Yeşilçam'ın ünlü ismi hayatını kaybetti... Yıldırım'ın yeni görevini açıkladı Yılmaz Özdil: İnsanlık ölmedi… Türkler ölse de olur!