Ana Sayfa
31 Mayıs 2021 ( 2485 izlenme )
Reklamlar

Peker'den Erkam Yıldırım'la ilgili yeni iddia!

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda eski başbakan AKP'li Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam Yıldırım'la ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu.

Yıldırım'ın Venezuela'ya gitmesi ile ilgili paylaşım yapan Peker, şunları söyledi:

Erkam Yıldırım’ın Kolombiya’dan İzmir limanına gelecek olan 5 ton kokain yakalandıktan 4-5 ay sonra oraya gitmesi kit dağıtımı için değil, yeni bir uyuşturucu rotası oluşturmak içindi.

Sedat Peker'den Binali Yıldırım ve Erkam Yıldırım'ı köşeye sıkıştıracak paylaşım!


Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda eski başbakan AKP'li Binali Yıldırım'ı hedef aldı.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla "uluslararası uyuşturucu trafiği"nde Erkam Yıldırım'ı işaret eden Sedat Peker, Binali Yıldırım tarafından yalanlanmış ve Erkam Yıldırım'ın Venezuela'ya maske ve test kiti götürdüğü açıklanmıştı.

Sedat Peker'in bugün konuyla ilgili yaptığı paylaşım şöyle oldu:

"Eski başbakanlarımızdan Binali Yıldırım’ın oğlu Erkan Yıldırım ile ilgili açıklaması maalesef ki doğru çıkmadı. Gümrük kayıtlarında oraya giden kit ve maske yok. Venezuela’lı bir gazeteciden dinleyin."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yılmaz Özdil'den 'Enjoy, I’m vaccinated' yazısı: İstersen kolunda şırıngayla servis yap... İkbal Gürpınar'ın sağlık durumu hakkında flaş açıklama RTÜK üyesi Fatih Portakal'ı savundu Abdulkadir Selvi: CHP’li başkanlara 'Bir gerginlik yaşandı mı?' diye sordum