Ana Sayfa
10 Ağustos 2021 ( 2537 izlenme )
Reklamlar

Sedat Peker’in şifreleri çözüldü

Suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker’in son paylaşımları halen tartışılmaya devam ediyor.

Peker'in paylaşımlarında en çok dikkat çeken bölüm Burhan Kuzu'nun ilişkilerini anlattığı kısım oldu. 

Peker, Kuzu ile AKP'nin eski Beşiktaş Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Aliye Uzun'un bağlantılarına ilişkin açıklamalarda bulundu. 

Aliye Uzun ise daha önce yaptığı açıklamada uyuşturucu baronu Naci Şerifi Zindaşti ile flörtleştiklerini ve vatandaşlık alabilmesi için ücret karşılığı aracılık ettiğini açıklamıştı. 

Zindaşti, Kuzu ve Aliye Uzun'un bağlantısı çok konuşulmuştu. 

Zindaşti davası ve Türkiye'den Dünya'ya uzanan uyuşturucu ağınının anlatıldığı “Baronlar Savaşı” kitabının yazarı Timur Soykan da bu bağlantılara dikkat çeken ifadeler paylaştı.

“Sedat Peker’in ifşalarına karşı garip bir refleks oluştu. Bazıları sürekli ‘Bunları biliyorduk’ diyor. Son Tweetlerle ilgili de ‘Baronlar Savaşı’nda yazılmıştı’ deniliyor. Evet kitapta anlatılan ortak pek çok olay var. Ama çok önemli, peşinden gitmemiz gereken yeni bilgiler var” diyen Timur Soykan, “Saray’daki bir güruh suç örgütlerine hizmet ediyor” ifadelerini kullandı.

İşte Soykan’ın o paylaşımları:

Oda TV

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan’a hakarete beraat kararı verdiği için sürgün edilen hakim sosyal medyadan isyan etti İnanılmaz görüntüler: TIR'ın dorsesinden çıkan kaçak göçmenler, koşarak şehre dağıldı TSK'da istifa eden general sayısı 5'e yükseldi: 'Bu kesin ve teyitli bir bilgidir...' Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na 'siyasi cinayet' yanıtı