Ana Sayfa
30 Aralık 2018 ( 10394 izlenme )
Reklamlar

Şener Şen’den Erdoğan’a sert tepki: Bunu hazmetmeli!

Şener Şen, Metin Akpınar ve Müjdat Gezen hakkında başlatılan soruşturmalara ilişkin yorum yaptı.

Sinema ve tiyatro oyuncusu Şener Şen, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çıkışının ardından Metin Akpınar ve Müjdat Gezen hakkında başlatılan soruşturmalara ilişkin konuştu.

Hürriyet gazetesinden Güliz Arslan’a bir röportaj veren Şen, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Demokrasilerde bunlar hiç hoş şeyler değil. Neden? Demokrasilerde bütün yöneticiler eleştiriye hazırlıklı olmalı. Demokrasi yönetimi övmekten ibaret değildir” dedi.

Şen şu ifadeleri kullandı:

“Demokrasilerde bunlar hoş şeyler değil. Neden? Demokrasilerde bütün yöneticiler eleştiriye hazırlıklı olmalı. Ama eleştirenler de eleştirilerini demokrasi ortamına zarar vermeyecek biçimde yapmalılar. Demokrasi, yönetimi övmekten ibaret değildir. Silahlanıp sokağa dökülmedikçe her insan düşüncesini rahatlıkla söyleyebilmeli. Siyasiler de bunu hazmetmeli. Madem demokrasiyle yönetiliyoruz. Onun renkliliğine, çok çeşitliliğine siyasilerin hazırlıklı olması lazım, bunu sindirmeleri lazım.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İmamoğlu Erdoğan'ın damadını niye ziyaret etti? İşte yanıtı Yerel seçimlerle ilgili flaş iddia: Saray ittifakı kaybedecek, Erdoğan bu konuşmayı yapacak! Devran Çağlar ile Harun Kolçak kardeş miydi Fatih Altaylı'dan Canan Karatay'a tepki