Ana Sayfa
30 Aralık 2018 ( 10268 izlenme )
Reklamlar

Şener Şen’den Erdoğan’a sert tepki: Bunu hazmetmeli!

Şener Şen, Metin Akpınar ve Müjdat Gezen hakkında başlatılan soruşturmalara ilişkin yorum yaptı.

Sinema ve tiyatro oyuncusu Şener Şen, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çıkışının ardından Metin Akpınar ve Müjdat Gezen hakkında başlatılan soruşturmalara ilişkin konuştu.

Hürriyet gazetesinden Güliz Arslan’a bir röportaj veren Şen, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Demokrasilerde bunlar hiç hoş şeyler değil. Neden? Demokrasilerde bütün yöneticiler eleştiriye hazırlıklı olmalı. Demokrasi yönetimi övmekten ibaret değildir” dedi.

Şen şu ifadeleri kullandı:

“Demokrasilerde bunlar hoş şeyler değil. Neden? Demokrasilerde bütün yöneticiler eleştiriye hazırlıklı olmalı. Ama eleştirenler de eleştirilerini demokrasi ortamına zarar vermeyecek biçimde yapmalılar. Demokrasi, yönetimi övmekten ibaret değildir. Silahlanıp sokağa dökülmedikçe her insan düşüncesini rahatlıkla söyleyebilmeli. Siyasiler de bunu hazmetmeli. Madem demokrasiyle yönetiliyoruz. Onun renkliliğine, çok çeşitliliğine siyasilerin hazırlıklı olması lazım, bunu sindirmeleri lazım.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası geri dönüyor! İşte İlk konukları Kılıçdaroğlu'na başkaldırdılar Fatih Altaylı: Ben de İskandinav ülkeleri gibi batık bir ülkede yaşamak istiyorum Maltepe'de son 4 sandık! İşte İmamoğlu ve Yıldırım arasındaki oy farkı