YSK Memuru AKP'YE POSTAYI KOYDU!..

38425 izlenme2019-04-05 06:30:45
Reklamlar
Sandık kurullarında provokasyonlara karşı herkes sakinliğini korurken polis de geniş güvenlik önlemlerini almış durumda.

Yerel seçim sonrasında İstanbul'da ilçelerde geçersiz oyların sayımı devam ediyor. CHP'lilerin iddiasına göre, bugün Kağıthane'deki sayım esnasında AKP’li sorumlu avukat Necip Kumandan, YSK’nın kıdemli memuruna küfür etti.

AKP’NİN AVUKATI YSK MEMURUNA POSTA KOYMAK İSTEDİ


Geçersiz oylar sayılırken gerçekleşen olayda, kuruldaki AKP'li yetkili avukat önce CHP'li vekillere laf attı. Ardından iddialara göre görevli kadın hakime yönelik sesini yükselten Kumandan, YSK memurlarına emir verir tarzda konuşunca başından beri hiç sesi çıkmayan YSK kıdemli memuru tepki gösterdi.

YSK MEMURU TAVRINI KOYDU


İddiaya göre YSK memuru, AKP'li Kumandan'a, “Bana parti temsilcilerine yaptığın gibi yapamazsın, ben burada devletin memuruyum ve ysk adına işimi yapıyorum. Yeter artık provoke etme çalışmamızı” deyince AKP'li Kumandan da YSK memuruna “S..tir git terbiyesiz” dedi.

Polisin araya girmesiyle tartışma büyümeden engellendi. İki isim de birbirinden şikayetçi olacağını söyledi.

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

23 Haziran'da Anadolu Ajansı ne yapacak? 2. Abdülhamid'in Torunu Nilhan Osmanoğlu, Tepki Çeken Sözleriyle İlgili Açıklama Yaptı Yılmaz Özdil, AKP’nin ‘Uzay Ajansı’ propagandasını yazdı: ‘Eyyy cehape istesen de istemesen de…’ Ekrem İmamoğlu İstanbul ile ilgili yeni hedefini açıkladı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Burcu öğretmen durumu fark etti, hayatları değişti