Ana Sayfa
18 Haziran 2021 ( 86 izlenme )
Reklamlar

Altaylı ve Yarkadaş arasında "Veyis Ateş" tartışması

Korkusuz gazetesi yazarı Barış Yarkadaş, TV100’de katıldığı Ahu Özyurt’un Sağlı Sollu isimli programında, "Fatih Altaylı’ya da Sevilay Yılman’a da konuşma yasağı koydular. Salı günü biz KRT’ye çağırdık, önce ‘geleceğim’ dedi, sonra ‘grup çıkmayacaksın dedi’ şeklinde konuştu. Şaban Sevinç’in Bizim TV’sine çıkacaktı, onu da engelledi. Sen eğer bu 10 milyon Euro'yu kimin için istediğini sormuyorsan Veyis Ateş’in savunmasını isteyip bu işin içinden sıyrılamazsın. Niye korkuyorsun sen? 10 milyon isteyen ahlaksız, namussuz, şerefsiz kim ya da kimlerse bunun açığa çıkartılması lazım." dedi.

"ORTAYA LAF ATMA"

Fatih Altaylı Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Barış Yarkadaş kardeşim. Bir ithamda bulunacaksan isimle bulun. Ortaya laf atma. Ayıptır. Yayına çıkma sözü verip de çıkmayan kim ise adıyla sanıyla belirt. Ne sana ne de başka birine programa çıkarım deyip de iptal etmedim. Adımı her kullanmayın" ifadesini kullandı. 

"FATİH ABİ EĞER UYGUNSAN..."

Bu açıklamanın ardından Yarkadaş, Altaylı'ya cevap vererek KRT'de yayınlanan programına çağırdı. Yarkadaş'ın yanıtı şu şekilde:

"Fatih Abi eğer uygunsan salı günü saat 20.00'de KRT Şimdiki Zaman'a bekliyoruz. Veyis Ateş'in sebepsiz zenginleşmesi ve Habertürk'ün bu durum karşısındaki tavrını birlikte konuşalım."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mehmet Metiner bu sözlerle kimi ima etti Financial Times açıkladı: AKP oylarında rekor düşüş! Erken Seçim Tarihi Verildi! Oy kullanmadan önce bu yazıyı mutlaka okuyun!