Ana Sayfa
17 Aralık 2018 ( 7983 izlenme )
Reklamlar

Fatih Portakal'dan Erdoğan'ın sözlerine açıklama

FOX Haber anchormani Fatih Portakal Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisini hedef gösteren sözlerine yanıt vermeyeceğini söyledi.

Erdoğan, “Birileri çıkmış portakal mıdır, mandalina mıdır, narenciye midir sokağa çağırıyor. Haddini bil haddini. Bilmezsen haddini, bu millet patlatır enseni.” ifadelerini kullanmıştı.

Portakal'ın açıklamaları şöyle:

"Şunu merak edebilirsiniz; acaba ne diyecek Fatih? Veya acaba kendisiyle ilgili söyleneceklere cevap vermeyi düşünüyor mu? Hayır kesinlikle. Eğer öyle bir şey duymak için ekran başına oturduysanız; ne bugün duyarsınız ne de yarın duyacaksınız.

Sadece ve sadece biz burada Türkiye'nin gerçek haberlerini paylaşıyoruz. Türkiye'nin içinde bulunduğu sıkıntıları anlatan ve yetkililerin önlem alabilmesi için harekete geçmelerini sağlayabilecek haberleri paylaşıyoruz sizinle. Gerçek haberleri paylaşıyoruz. Çünkü gerçekten büyük sorunlarımız var.

İçeride büyük sorunlarımız var. Hemen sınırın dibinde sorunlarımız var. Bütünlük oluşturmak, sağ duyu ile yaklaşmak, milli birlikten bahsetmek gereken bu günlerde biz Türkiye'nin hem içindeki hem ekonomindeki sıkıntıları sizinle paylaşmak istiyoruz."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yandaş medyadan "yuh" dedirten Cem Yılmaz haberi Erken seçime mi gidiliyor. Resmi yazı ortaya çıktı Fatih Altaylı, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya sitem etti: Mücadeleyi çöpe atacak bu kararları... Genelgesi bir gün önceden hazırlanan sokağa çıkma yasağı kararı için 'son anda alındı' diyen Nagehan Alçı: Akıl tutulması