Auto-Created-3
24 Nisan 2019 ( 243 izlenme )
Reklamlar

Küçükçekmece'de ikinci skandal! 7 yaşındaki çocuğa...

İstanbul Küçükçekmece'de, 5 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarın zanlıları henüz yakalanmamışken, bu defa da Atatürk Mahallesi'nde yeni bir cinsel istismar olayı gerçekleştirildi.

Habertürk'ten Nihat Uludağ'ın haberine göre, binanın 5. katında oturan 7 yaşındaki kız çocuğunun annesi ekmek almak için bakkala gitti.

O sırada saldırgan apartmandan içeri girerek 5. kata çıktı. Annesinin geldiğini sanarak kapıyı açan küçük kız tacizciyle karşı karşıya kaldı.

Zanlı küçük kızın elbiselerini çıkarmaya çalışırken kız çocuğu çığlık attı. Komşuların kapılarını açması üzerine saldırgan hızla olay yerinden kaçtı.

EŞKALİ BELİRLENDİ

Görgü tanıkları zanlının 1.75 cm boyunda, kahverengi montlu, bıyıklı ve kasket şapkalı olduğunu söyledi.

OLAY YERİNDE İNCELEME YAPILDI

Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 7 yaşındaki küçük kız çocuğunu hastaneye götürdü. Yapılacak sağlık kontrollerinin ardından cinsel istismarın olup olmadığı netlik kazanacak. Olay yeri inceleme şubesi ekipleri de saldırgana ait bir iz bulabilmek için binada inceleme yaptı.

İLÇE 3 GÜNDÜR AYAKTA

Küçükçekmece'de, cinsel saldırıya uğradığı iddia edilen 5 yaşındaki kız çocuğunun ise yoğun bakımda tedavisi sürüyor.

Mahalleliyi sokağa döken olayın ardından Küçükçekmece Emniyet Müdürlüğü ekiplerince bölgedeki güvenlik kamera görüntüleri incelemeye alındı. Çevre sakinlerinin ifadelerine başvurdu.

Olayın duyulmasının ardından Kanarya Polis Merkezi önünde toplanan mahalle sakinleri konunun biran önce aydınlatması için yetkililerden yardım istedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Binali Yıldırım'ın çiftçilere yönelik sözlerine CHP'den sert tepki Fatih Altaylı: Cem Uzan, kardeşiyle sıkı bir kavga etti İmamoğlu'ndan 'cumhurbaşkanı adaylığı' sorusuna yanıt 85 bin cami sustu Işıklı Camii’den İstiklâl Marşı okundu