Ana Sayfa
20 Mayıs 2021 ( 7283 izlenme )
Reklamlar

Peker'in videolarını çeken kişinin kim olduğu ortaya çıktı

 Sedat Peker, yaptığı açıklamalar ve iddialarla Türkiye gündemini sarsmaya devam ediyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yönelik iddialarına devam eden Peker, son videosunda Yıldırım Demirören'i de hedef aldı.

Peker, Hürriyet gazetesinin basılması için AKP'li bir milletvekilinin kendisinden ricacı olduğunu ve saldırıyı gerçekleştirmeye yardımcı olduğunu açıkladı. Peker, Doğan medyanın Demirören'e satışı sürecinin bu saldırı ile başladığını ileri sürdü.

İddialar dışında videolarda, Peker'in ara sıra soru sorduğu ve bir şeyler istediği, kamera arkasında bulunan ve çekimi yapan kişinin kim olduğu merak konusuydu. Peker'in bugün yayınladığı videoda yaşanan bir olay, Peker'in konuştuğu kişinin kim olduğunu ve videoları kimin çektiğini ortaya çıkardı.

Peker'in videoda masaya vurduğu sırada masada bulunan yüzük yere düştü. Peker, kamera arkasındaki kişiden yüzüğü yerine koymasını istedi. O esnada kolu kadraja giren kişinin kolundaki dövmeler dikkat çekti.

Videoda kolu gözüken ve dövleri dikket çeken kişinin, Sedat Peker'in büyük oğlu Celalhan Peker olduğu öğrenildi.

İşte o görüntü;

Peker'in oğlu Celalhan Peker'in sosyal medya hesabında yer alan fotoğraflar ise şöyle;

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan, AKP'li Fatma Şahin'e rektörü sordu: Skandal anlar mikrofon açık kalınca ortaya çıktı Rahmi Turan 'Saray'a giden CHP'li'yi açıkladı! İsmail Saymaz: Canan Kaftancıoğlu'nun parti üyeliği düşürülebilir AKP'den emeklilere 900 liralık darbe