Ana Sayfa
08 Ağustos 2022 ( 10057 izlenme )
Reklamlar

Teğmen Çelebi son kararını verdi.

Son yaptığı paylaşımlarıyla AKP'ye geçeceği iddialarını kuvvetlendiren Mehmet Ali Çelebi için sosyal medyada tepkiler gelmeye devam ediyor. Çelebi, son tweetlerinin ardından Berkin Elvan ile ilgili attığı tweeti silip, bir süre Eren Bülbül tweetini sabitledi. Ardından bu tweetin sabitlenmesini de kaldıran Çelebi, muhalefeti eleştirdiği sözlerini içeren videoyu ekledi. Teğmen Çelebi ayrıca 4 bin 600 tweetini de sildi.

Çelebi'nin Cumhur İttifakı'nı destekleyen tweetlerinin ardından eski defterler de açıldı. Akıllara önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Çelebi hakkında söylediği sözler geldi.

Soylu paylaşımında Çelebi'yi hedef almış, "Kahraman Jandarmamıza Meclis kürsüsünden iftira atan, terörle mücadelemizi etkilemeye çalışan Mehmet Ali Çelebi ihanet içerisindedir.

Bir dönem şanlı ordumuzda maalesef görev yapan bu fersude, benzer görevleri yapıp Milletimizi katleden şerefsiz fetöcüler gibi davranmaktadır" ifadelerini kullandı.

Çelebi, Altılı Masa'ya yönelttiği soruları yeniden alıntılayarak, "Cumhur İttifakı Millet İttifakından daha net ve daha fazla güven vermektedir." ifadelerini kullanmıştı.

Çelebi'nin paylaşımlarına tepkiler çığ gibi büyüdü.

İşte gelen tepkilerden bazıları:

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yılmaz Özdil'in bir tweet yüzünden yaşadıkları İşte Ekrem İmamoğlu'nun karşısına çıkacak aday Saadet Partisi'nden 'Milyoner' yarışmasına rakip vergi videosu! AKP Kulisleri Kaynıyor, Bakın Ne Konuşuyorlar?