Ana Sayfa
17 Haziran 2021 ( 57 izlenme )
Reklamlar

Veyis Ateş yazdığı açıklamayı yayımlamaktan korktu

Habertürk ekranlarından tanınan Veyis Ateş ile ilgili skandallar arka arkaya gelirken, Sözcü gazetesi yazarı İsmail Saymaz bugünkü köşesinde çarpıcı bir detayı kaleme aldı.

Saymaz, Veyis Ateş'in önce bir açıklama metin yazdığını ancak metni yayımlamaktan Sedat Peker'den korktuğu için vazgeçtiğini ifade etti. 

Ateş’in Paramount Otel'de Cihan Ekşioğlu'nun davetlisi olarak kaldığını, bu sırada Korkmaz ile tanıştığını, başka hiçbir şekilde görüşmediklerini, gazetecilik dışında ilişkisinin bulunmadığını söylediğini belirten Saymaz, Ciner Yayın Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ’ın, “Yazılı açıklama yap, yalanla. Şaibe kalksın, sana sahip çıkalım” dediğini aktardı.

Saymaz’ın aktardığına göre; Ateş, hazırladığı yazılı metni Tekdağ'a gönderdi. Girişe “Kurumuma, mesleğime ve aileme saygımdan ötürü…” diye yazıldı. Ancak Ateş, açıklamayı paylaşmadı. Dört saat sonra Tekdağ'ı arayarak “Vazgeçtim. Peker saldırır, çocuklarıma zarar verir” dedi. Tekdağ, “Açıklamayı yapıp yapmamak senin bileceğin iş. Yapmazsan gazeteciliği sürdüremezsin, bunu da bil” dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşte AKP'ye yakınlığı ile bilinen ünlü anket şirketinin yayınlayamadığı sonuçlar Fatih Altaylı: Kart zampara çapkınlıkta yakalanıyor, suçlu Atatürk oluyor İslam Memiş FED'in faiz kararı öncesi dolar ve altında neler olacağını açıkladı Bakan Koca'ya istifa çağrısı...