Ana Sayfa
04 Nisan 2021 ( 5431 izlenme )
Reklamlar

Ali Türkşen'den Hulusi Akar'ın 'Haddinizi bilin' mesajına çarpıcı yanıt

Eski SAT komandosu, emekli Kurmay Albay Ali Türkşen, Milli Savunma Bakanı Hulisi Akar adıyla açılan "@Msb_HulusiAkar_"  hesabın emekli amirallerin "Tekkedeki amiral", "Montrö'nün tartışmaya açılması”, "Atatürk ilke ve devrimleri" konularındaki bildirisine yönelik "Haddinizi bilin" paylaşımına mesajına tepki gösterdi.

Hulisi Akar adıyla açılan "@Msb_HulusiAkar_"  hesabından emekli amirallerin bildirisine "TSK'nın şanlı üniformasını hiçbir hainin taşımasına müsaade etmeyeceğiz." #HaddiniziBilin #HodriMeydan" yazarak tepki gösterdi.

Emekli Kurmay Albay Ali Türkşen da tweetini alıntılayarak, "Erkeeeeeeeek..." yazdı.

Türkşen'in mesajı kısa sürede çok sayıda beğeni aldı.


İYİ Parti eski kurucu üyesi Ali Türkşen'den Meral Akşener'e 'zevzeklik' tepkisi


İYİ Parti eski kurucu üyesi emekli Kurmay Albay Ali Türkşen, amirallerin Tekkedeki amiral", "Montrö'nün tartışmaya açılması”, "Atatürk ilke ve devrimleri" konularındaki bildirisine ilişkin İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in yaptığı 'zevzeklik' yorumuna tepki gösterdi.

Ali Türkşen'in sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

"Kulağının arkasını görürse anca iktidar olacaklardan yorum geldi: Zevzeklik. Bence de bir zevzeklik var ortada ama amiraller cenahında olmadığı kesin."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sağlık Bakanlığı: Koronavirüsten ölenler ceset torbası ile defnedilecek Saray İttifakı'nda büyük kriz! Erdoğan seçimden önce ‘kayyum atarız’ demişti Sosyal mesaj veren minibüsçünün İmamoğlu hayali gerçek oldu!