Fatih Altaylı'ya da Sevilay Yılman'a da konuşma yasağı koydular!

3644 izlenme 18 Haziran 2021
Reklamlar

Korkusuz gazetesi yazarı Barış Yarkadaş, TV100'de katıldığı Sağlı Sollu programında Habertürk TV'ye yüklendi.

Veyis Ateş'in 10 milyon euro aldığı iddialarına ilişkin konuşan Yarkadaş, Habertürk yazarları Fatih Altaylı ve Sevilay Yılman'a konuşma yasağı konulduğunu söyledi. 

Yarkadaş'ın açıklamaları şöyle:

''Fatih Altaylı'ya da Sevilay Yılman'a da konuşma yasağı koydular. Salı günü biz KRT'ye çağırdık, önce geleceğim dedi sonra grup çıkmaycaksın dedi. Şaban Sevinç'in Bizim TV'sine çıkacaktı, onu da engelledi. Sen eğer bu 10 milyon euroyu kimin için istediğini sormuyorsan Veyis Ateş’in savunmasını isteyip bu işin içinden sıyrılamazsın.

Niye korkuyorsun sen? 10 milyon isteyen ahlaksız, namussuz, şerefsiz kim ya da kimlerse bunun açığa çıkartılması lazım.. 

Veyis Ateş'in mal varlığı, ultra lüks yaşamı ayrı bir tartışma konusu; gazeteciliği çürümesidir. Bir gazeteci ülke standarlarının üzerinde para kazanırsa bu gazetecilik açısında sorunludur. Çünkü halktan kopmaya başlar. Ama bir gazeteci ülke standarlarının altında da para kazanmamalıdır. O zaman da güç odaklarının oyuncağı olur.''

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Azerbaycan'da Zafer Coşkusu! Halk Sokaklara Döküldü Erdoğan'ın Süleyman Soylu kararı ortaya çıktı Altın Kelebek Ödül Töreni'nde Tamer Karadağlı'nın sözleri tepki çekti Sakarya milletvekili Ümit DİKBAYIR'ın konuşması meclisi salladı...Mutlaka izleyin!