Ahmet Onay'ın 15 Temmuz videosu ortalığı karıştırdı!

166 izlenme 10 Temmuz 2021
Reklamlar

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın öptüğü, Sedat Peker'in araba hediye ettiği "15 Temmuz gazisi" Ahmet Onay'ın, o gece ayağının çizildiği, kan tuttuğu için fenalaştığı iddia edildi. Konuyla ilgili sosyal medya bir video da paylaşıldı.

15 Temmuz darbe girişiminde Atatürk Havalimanında "yaralandığı" belirtilen ve AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yerde yatarken alnından öptüğü 18 yaşındaki Ahmet Onay, meydanlardaki "demokrasi nöbeti"ni sürdüreceklerini söylemişti.

Ahmet Onay'la ilgili çıkan haber şöyle:

Ailesiyle Esenyurt'ta yaşayan Onay, darbe girişiminden haberdar olduktan sonra arkadaşlarıyla Atatürk Havalimanına gitti. Onay, burada darbe girişimine karşı verdiği mücadele sırasında yaralandı. Yere yığılan Onay'ı, özel uçağı Atatürk Havalimanı'na inen Cumhurbaşkanı Erdoğan, yanına giderek alnından öptü. Cep telefonuyla çekilen bu görüntülerin sosyal medyada hızla yayılmasıyla Onay, darbe girişimine karşı duruşun sembol isimlerinden biri oldu.

Hastanedeki tedavisinin tamamlanmasının ardından meydanlarda "demokrasi nöbeti"ni sürdüren Onay, o gece yaşadıklarını AA muhabirine anlattı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Peker resmi youtube hesabından bu videoyu paylaştı... İlahiyatçı Cemil Kılıç, Diyanet'i fena yakaladı AKP'li vatandaştan Ali Babacan'a şok Sevilay Yılman canlı yayında açıkladı: Soylu ve Şentop'un ne konuştuğunu öğrendim...