AKP'yi savunan kocasını tek cümleyle susturdu

9237 izlenme 10 Ağustos 2022
Reklamlar

Milli Gazete'nin haberine göre, Halkın Haberi YouTube kanalının yaptığı sokak röportajında Türkiye'de bir çok ailenin yaşadığı ama seslendirmeyi ekonomik kriz tartışması yaşandı.

"Benim düşüncem devlet yapacağı her şeyi yaptı, yapıyor da. Devlet de yanımızda, başımızda. Allah eksik etmesin. Ama fırsatçılar var, o fırsatçılardan Allah bizi korusun" diyen eşine, kadın itiraz etti.

"FİYATLARI BİLMİYOR"

Eşiyle oldu bitti aynı düşüncede olmadıklarını belirten kadın, "Çünkü kendisi alışveriş yapmıyor, ben gidiyorum alışverişi yapan benim. O bilmiyor fiyatları. Nakit paramız olmuyor, kredi kartıyla alıyoruz. Yalansa beni düzeltsin" dedi. 

Eşinin "Her şeyimiz var" demesi üzerine "Neyimiz var evimizde?" diye soran kadın, "Açayım cüzdanımı 5 liram var. Kendisinin de parası akbili de yoktu, benden para istedi" dedi.

"SU BİLE PAHALI"

"Tasarruf zaten ediyorduk, şimdi tamamen sıktık" diyen kadın, "Dışarı gittiğimizde, kendisi de söylesin bir su bile almak istemiyorum. Artık suyun bile fiyatı ne kadar olmuş. Lokantaya falan hiç giden insan değildik, bir çocuklarımıza tavuk döner alırdık. Artık kendisi söylesin onu da alamaz olduk. Şimdi dışarı gitsek ben hesap yapıyorum evden ne koysam götürsem diye, aman çocuklar dışarıda açım demesin. Bir simit bile almıyoruz. Ama eşim 'Allah devlete zeval vermesin' diyor başka bir şey söylemiyor. Tamam biz de aynı şeyi söylüyoruz. Ama böyle olmaz" ifadelerini kullandı.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Nagehan Alçı'nın sorusu ortalığı karıştırdı: Ümit Özdağ'dan ekrana damga vuran çıkış! İkbal Gürpınar'dan tartışma yaratacak sözler 3 yaşındaki Elif Perinçek'i kurtaran görevli Habertürk canlı yayınında gözyaşlarını tutamadı Gül yeniden siyasete mi ısınıyor? Önce Davutoğlu sonra Karamollaoğlu