Ana Sayfa
31 Mart 2019 ( 3395 izlenme )
Reklamlar

Ekrem İmamoğlu: 'Hak yemedim, yemem. Ama hakkımı da yedirmem'

CHP’nin İstanbul adayı İmamoğlu, bir açıklama daha yaptı.

İmamoğlu şunları söyledi:

“Hepinizi huzurunda yaptığım açıklamanın teyidi için yeniden karşınızdayım. Son verimiz yüzde 36,5 bizim veri tabanımızda 52,2’si Ekrem İmamoğlu.

Dediğim gibi dengeli bir şekilde devam ediyor. Diğer yerde ise yüzde 2’ye düştü. Benim açıklamamdan sonra veri girişi azaldı. Yüzde 16 civarında henüz açılmamış sandık var. Manipülasyon var.

YSK’yi göreve çağırıyorum. AA’yı ahlaklı bir duruşa davet ediyorum. Hepimizin paraları ile maaşını alan AA’yı süreci manipüle etmemeye tekrar tekrar davet ediyorum. Sandık görevlileri, hukukçular, vekiller, sorumlular yerini terk etmeyin. Hak yemedim, yemem, hakkımı da yedirmem.”

İmamoğlu, 20.30’da yaptığı açıklamada, “Şu anda CHP adayı olarak oyum yüzde 53.2, rakibimizin de oyu yüzde 441” demişti.

ATV, STAR TV, KANAL D, CNN TÜRK VE NTV YAYINLAMADI

Bu arada İmamoğlu’nun açıklamasını ATV, Star TV, Kanal D, Show TV, CNN Türk ve NTV yayınlamadı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Berat Albayrak'ın Kanal İstanbul güzergahında bulunan arazisi imara açıldı Erdoğan ile Abdullah Gül görüştü' iddiasına noktayı koydu Fatih Altaylı'dan Yeni Zelanda yazısı: Din sömürüsü üzerinden... 'En az üç çocuk' fikrinin mucidiydi: Kamudan kaç maaş aldığı ortaya çıktı!