Ana Sayfa
15 Şubat 2020 ( 11907 izlenme )
Reklamlar

Emekliye banka promosyonu için kötü haber

Merakla banka promosyonlarını bekleyen emekliye üzücü haber geldi. TBB (Türkiye Bankalar Birliği) Emeklilere promosyon rakamının belirlenmesi ile ilgili kurum veya kuruluşlarla herhangi bir çalışmamız yok açıklamasında bulundu.

SGK'nın bu ay içinde 13 milyon emekli için önemli adım attığı ve Bankalar Birliği ile promosyon için masaya oturacağı iddia edildi.

Emekli promosyonu haberlerinin ardından büyük bir umut yaşayan emeklilere kötü haber Türkiye Bankalar Birliği'nden (TBB) geldi.

Korkusuz'dan Harun Simavi'nin haberine göre TBB'nin açıklaması şöyle:

“Emeklilere ödenecek promosyon rakamının belirlenmesi amacıyla ilgili kurum ve kuruluşların Türkiye Bankalar Birliği ile görüşmeler yaptığına ilişkin basın kuruşlarınca haberler yapıldığı görülmektedir.

RAKAM TATMİN ETMELİ

Türkiye Bankalar Birliği´nin bu konuda herhangi bir çalışması veya görüşmesi bulunmamaktadır.” Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Satılmış Çalışkan, “Elektrik, doğalgaz ve su faturaları ile ulaşım ve diğer harcamalardaki artışlar emeklilerimizi zorluyor. Bankaların da bu gerçeği görüp emeklilere tatmin edici bir miktarda katkı vermesi gerekiyor. Emeklilerimizin beklentisi günün koşullarına uygun, dişe dokunur bir rakamın belirlenmesi.”


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Barış Akarsu'nun annesi hayatını kaybetti Erdoğan azarladı, görevden 'affını' istedi Elazığ'ı bilen Naci Görür'den büyük İstanbul depremi uyarısı Ülke yanarken düğüne giden THK Başkanı 54 gündür istifa etmeye çalışıyor