Ana Sayfa
31 Temmuz 2019 ( 8979 izlenme )
Reklamlar

Nagehan Alçı: Rasim devlet tarafından korunuyor

Boşnaklara hakaret ettiği gerekçesiyle yargılanan ve dün hakkındaki 'yakalama kararı' sonucu mahkemeye polis eşliğinde giden gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı'nın eşi Nagehan Alçı, "Medyada birilerindeki ROK takıntısı bitmiyor" dedi.

 Habertürk yazarı Nagehan Alçı'nın yazısından o bölüm şöyle:

Fantezi dünyası

Medyada birilerindeki ROK takıntısı bitmiyor. Dün de Rasim’in polis tarafından yakalanıp zorla mahkemeye götürüldüğü gibi fantastik şeyler yazmışlar. Arkadaşlar, yalan haberin de bir sınırı olur. Siz hayal kurup haber diye yayınlıyorsunuz. Yahu Rasim’in zaten 24 saat polis yanında. Devlet kararı ile yıllardır korunan bir isim.

Daha önce de bizim evin kapısına polisin dayandığı gibi yalanlar yazılmıştı. İstanbul Emniyet Müdürü Sayın Mustafa Çalışkan hemen bu uydurma haberler üzerine sağolsun bizi aramış ve bu yalanlar polis içinden art niyetli birileri tarafından mı servis ediliyor diye araştırma başlatmıştı. Sonra anlaşıldı ki Emniyet ayağında böyle kötücül birileri de yok. Sadece malum gazeteci takımı masa başında uyduruyor. Kara propagandayı da zeka ile yapın lütfen. Bu kadarı hakikaten gülünç oluyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Özdemir FED'in kararından sonra Dolar ve Euro'nun ne olacağını açıkladı Reuters'a konuşan üst düzey yetkili açıkladı: Erdoğan, planını neden iptal etti? Peker'in hedefinde yeni bir isim: Özel olarak oraya monte edildiğini görmüyor musunuz? 8'inci katta hazırlıklar sürüyor: Erdoğan'dan Binali Yıldırım ve Numan Kurtulmuş'a yeni görev