Auto-Created-3
19 Haziran 2021 ( 93 izlenme )
Reklamlar

Sedat Peker 'takas' iddialarına isyan etti: Eğer Türkiye'ye yollanırsam...

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.

''Bazı haber sitelerinde şu şekilde haberler yapıyorlar, daha önce yakalanan iki tane Birleşik Arap Emirlikleri istihbaratçısına karşılık Sedat Peker her an alınıp Türkiye’ye getirilebilir diye'' diye yazan Peker, bu iddialara sert tepki gösterdi. 

İnterpol aramasının olmadığını belirten Peker, Türkiye'ye yollanmasının uluslarası suç olacağını da yazdı. 

Peker'in paylaşımları şöyle: 

''1.Bazı haber sitelerinde şu şekilde haberler yapıyorlar, daha önce yakalanan iki tane Birleşik Arap Emirlikleri istihbaratçısına karşılık Sedat Peker her an alınıp Türkiye’ye getirilebilir diye.

2Siz doğduğunuzda beyin bölgeniz boş kalmasın diye doktorlar oraya delikli gri sünger koymuşlar. Aklınızca benim psikolojime zarar vermeye çalışıyorsunuz. Siz galiba unuttunuz, ben sizi önce deli edip sonra tedavi edecek doktorunuzum.

3İnternette geriye dönüp araştırma yaparsanız yakalandı dediğiniz, iki Birleşik Arap Emirlikleri istihbaratçısı dediğiniz kişilerin biri cezaevindeyken kendini öldürdü haberini görürsünüz (ancak herkes öldürüldüğünü biliyor).

4Oğlum, fındık kadar beyninizle beni ruh dünyamda kaosa sürükleyemezsiniz. Ayrıca benim Interpol aranmam dahi yok. Uluslararası hukuka göre beni kimse Türkiye’ye yollayamaz. Eğer yollanırsam bu uluslararası suç olur.''

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Abdülkadir Selvi’den flaş Necmettin Kesgin iddiası! Cemal Enginyurt'tan itiraf: O otelde kaldım, para vermedim Yılmaz Özdil: Fransız bayrağı yakan arkadaşlara müjdemi vereyim... Tansu Çiller işareti verdi: Her tarafı kucaklayan bir merkez sağ oluşumu gerekiyor