Ana Sayfa
03 Nisan 2019 ( 84557 izlenme )
Reklamlar

Dilek İmamoğlu'nun Binali Yıldırım'ın eşi hakkındaki sözleri gündem oldu

Resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu ile AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım’ın fotoğrafları üzerinden yapılan çirkin karşılaştırmalar sosyal medyada yeniden gündeme geldi.

Dilek İmamoğlu ile Semiha Yıldırım’ın fotoğraflarının kıyaslandığı yakışıksız paylaşımlar tepki çekti.

Dilek İmamoğlu’nun 1 Ocak’ta Cumhuriyet’e verdiği demeç de sosyal medya da en çok paylaşılanlar arasında yer aldı.

“KENDİ ANNEMİ KENDİ ABLAMI GÖRÜYORUM”

Dilek İmamoğlu, Cumhuriyet muhabiri Leyla Kılıç’ın “Sosyal medyada bazı hesaplardan sizin ve AKP’nin İBB Başkan adayı Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım’ın fotoğraflarını yan yana getirilerek kıyaslama yapılıyor. Hatta bazı gazeteler Ekrem İmamoğlu’nun arkadaşlarının yaptığını öne sürüyor. Siz bu konuda neler söyleyeceksiniz?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

“Bu tarz paylaşımların iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum. Eğer bir aşağılama ya da güzelleme yaptıklarını sanıyorlarsa bilmeliler ki beni de aşağılıyorlar. Çünkü ben Sayın Semiha Yıldırım’ın fotoğrafına bakınca kendi annemi, kendi ablamı görüyorum. Onların tercihi de böyle. O yüzden bu paylaşımı hiç iyi niyetli bulmuyorum.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fatih Portakal: Olası bir İstanbul seçimi için... CHP'den 10 ürüne zam yapmama çağrısı Son dakika… Erdoğan’dan ‘yeni parti’ iddialarına sert yorum Ekrem İmamoğlu kapatılan yerleri açıkladı