Ana Sayfa
02 Temmuz 2021 ( 3575 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan'ın yakın akrabası isyan etti, gece yarısı gözaltına alındı!

Önceki gün sosyal medya hesabından yaptığı yayında AKP'ye yönelik sert sözler sarf eden AKP Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın kardeşi Mustafa Erdoğan'ın kayınbiraderi Yahya Birinci gece saatlerinde İstanbul Üsküdar'daki evinden gözaltına alındı.

Halk TV'den Can Coşkun'un haberine göre; Birinci'nin ifade işlemleri için İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldüğü ve elektronik eşyalarına el konduğu öğrenildi. 

Ne demişti?

Sosyal medya canlı yayınında konuşan Birinci, suç örgütü lideri Sedat Peker adına yazılan 'Reis' şarkısını söyledikten sonra, "Bu ülkede siyasette namus kalmamış. Gelip beni alsın o namussuzlar.

Hadi gelsin alsınlar konuşalım. Artık boğazımıza geldi. Bana neden dokunmuyorlar? Patlayacak işleri diye... Allahınız, kitabınız yok mu sizin? Bizi idam edecek haliniz yok" ifadelerini kullanmıştı.

Bir kullanıcının, "Recep Tayyip Erdoğan seni aldırır" demesine Birinci, "İnşallah aldırır. Zaten beni aldırmasını bekliyorum. Çünkü yanındakiler ihanetçi kardeşim. Mektup verdim ulaştırmadılar, belgeler bende sabit. Seçim zamanı sesleri çıkar, çıkarsa tabi. O zamana kadar çoktan sesini kesecekler bu gidişle." cevabını vermişti.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Prof. Başer: Korona'dan 32 Milyon Türk Etkilecek Erkan Tan'dan Fatih Portakal'a: 3.havalimanının o kulesi var ya o kulesi... İBB'nin AKP dönemine dair yeni bilgiler ortaya çıkıyor 'Bahçeli'ye Erdoğan'ı bitirme görevi verildi, bunu yapıyor'