Ana Sayfa
25 Ocak 2022 ( 22 izlenme )
Reklamlar

Fazıl Say yemek tartışmasına espriyle katıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul'da kar yağışı hayatı felç ederken 'arkadaşlarıyla balıkçı restoranında yemek yediği' haberleriyle çok sayıda AKP'li milletvekili söz konusu iddia üzerinden İmamoğlu'na yüklenmişti.

Daha sonra ise İmamoğlu, tartışmalara ilişkin sessizliği bozarak; ''19 saat boyunca sahadan ve AKOM’dan karla mücadeleyi yönetirken, 1 saatlik yemek molam bile konuşulur oldu'' açıklamasında bulunmuştu. 

FAZIL SAY DA KATILDI 

Söz konusu tartışmalar devam ederken; dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say da tartışmalara espirili bir paylaşım ile katıldı. 

Ekrem İmamoğlu, Dilek İmamoğlu ve Fazıl Say, Ece Dağıstan Say çiftlerinin birlikte çektirdiği bir fotoğrafı Twitter hesabından paylaşan Say, "Belediye başkanımız Ekrem İmamoğlu'nun dün gece bir restoranda görüldüğü yanlış haberdir. İşin gerçeği şudur; bu 4 kişi dün bütün gece diskoda çılgınlar gibi dans etmiş ve içmiş, eğlenmiştir. Fotoğrafı çeken kişi de Devlet Bahçeli'dir! Salvador Dali’nin de selamları var!" dedi.

Say'ın paylaştığı fotoğraf şu şekilde:

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Seçiminiz-sandığınız-iktidarınız batsın Abdullah Gül İle görüşen O Bakan belli oldu Valiye milyonluk makam aracı! Ünlü ekonomist anlattı: 'Neden biz bize yeteriz diyorlar biliyor musunuz?'