FOTO GALERİ
15 Şubat 2021 ( 15856 izlenme )
Reklamlar

Kadir Topbaş'ın eşi ve ailesinin serveti! Gelinleri bile zengin

Geçtiğimiz gün korona virüsten kaynaklı olarak vefat eden Kadir Topbaş'ın ailesinin mal varlığı oldukça dikkat çekti. Topbaş ailesi çocuklarını evlendirirken oldukça ehemiyetle yaklaşmış.

Kadir Topbaş, babasından kalan bir muhallebici dükkanına sahipti. Siyasete girdiğinde işlerini biraz daha büyüterek 16 dükkanlık bir zincire sahip oldu. Kardeşleri de SÜTİŞ ile yeni bir zincir halkası kurmuştu. Kadir Topbaş'ın eşi Özleyiş Topbaş ise emlak sektörüne yönelmiş, çocukları da gıda sektörüne yönelmişti. İşte Kadir Topbaş ailesinin mal varlığı;

Kadir Topbaş'ın eşi ve ailesinin serveti! Gelinleri bile zengin  Sayfa 2

Özleyiş Topbaş, Kadir Topbaş'ın eşi. Emlak sektörü üzerindeki büyük başarılarıyla biliniyor. Oldukça yüksek fiyatlar üzerinden arsa sahibi olduğu konuşuluyor.

Kadir Topbaş'ın eşi ve ailesinin serveti! Gelinleri bile zengin  Sayfa 3

Özleyiş Topbaş, yatırımlarının büyük bir kısmını Büyükçekmece, Güzelce mahallesinde gerçekleştirmiş. Bayan Topbaş en son gündemine Çekmece'de deniz kenarındaki efsane ev inşaatıyla adını duyurmuştu. 


Kadir Topbaş'ın eşi ve ailesinin serveti! Gelinleri bile zengin  Sayfa 4

Vefat eden Kadir Topbaş ile eşi Özleyiş Topbaş'ın 3 çocukları bulunuyor. Ailenin en büyük çocuğu Hüseyin Ersan Topbaş, ortanca çocuk ise Ömer Topbaş. Kızlarının adı da Kübra Topbaş.


Kadir Topbaş'ın eşi ve ailesinin serveti! Gelinleri bile zengin  Sayfa 5

Ömer Faruk Kavurmacı Topbaş, ailesine oldukça zengin bir iş insanı olarak dahil oldu. Kübra Topbaş ile evlenen Ömer Faruk Kavurmacı Aker eşarpları ve Pierre Cardin gibi büyük markaların sahibi idi. Evliliğinden sonrasında ise inşaat şirketi kurdu.

Kadir Topbaş'ın eşi ve ailesinin serveti! Gelinleri bile zengin  Sayfa 6

Kadir Topbaş'ın en büyük oğlu olan Hüseyin Ersan Topbaş, Tuğba Topbaş ile birlikte. Hüseyin Ersan Topbaş, ailenin servetine servet katan Saray Muhallebi zincirinde çalışmakta. Ayrıca yurtdışında önemli eğitimler aldı. Hüseyin Topbaş son olarak Namlı Gurme'yi açmıştı.


Kadir Topbaş'ın eşi ve ailesinin serveti! Gelinleri bile zengin  Sayfa 7

 Kadir Topbaş'ın en küçük oğlu ise Ömer Topbaş. Kendisi bir mısır işi içerisinde. Varlıklı bir ailenin kızıyla evlenen Ömer Topbaş, ünlü Hacı Sayyid Baklavalarının sahibin kızı Göksu Dinçerler ile evli. Eşi Göksu'nun da doğum günü organizasyonlarını üstlenen şirketi bulunuyor. Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi eğitimi alan Ömer Topbaş, SÜTİŞ'in sahibi olan kuzeniyle birlikte henüz okulda iken Pi Gastro'yu kurmuştu.

Kadir Topbaş'ın eşi ve ailesinin serveti! Gelinleri bile zengin  Sayfa 8

Geçtiğimiz gün vefat eden Kadir Topbaş'ın kayıtlarda 4680 metrekarelik bir arsası bulunmakta. 

Kadir Topbaş'ın eşi ve ailesinin serveti! Gelinleri bile zengin  Sayfa 9


Kadir Topbaş'ın Beyoğlu Suriri Mahallesi'nde 5 katlı 10 dairelik lüks binada hisseleri bulunmakta. Ayrıca birçok işyeri ve dükkana sahip.

Kadir Topbaş'ın eşi ve ailesinin serveti! Gelinleri bile zengin  Sayfa 10

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yeşilçam'ın şanssız kraliçesi Mine Mutlu'nun acı sonu '31 Mart'tan sonra AKP tepe taklak olacak' Tunç Soyer oy hedefini ve çılgın projesini açıkladı Cindoruk'tan İmamoğlu'na: İstanbul size emanet, gereğini yapın!